نتایج جستجو برای عبارت :

دوراهی غلط و دروغ . | ملّت ایران نشان داد که میتواند مقاومت بکند . | شهید مدافع حرم شهید خلیل تختی نژاد

باسم رب الجمیل
 ملّت ایران نشان داد که از خطّ مجاهدتِ شجاعانه دفاع میکند، ملّت ایران نشان داد که به نمادهای مقاومت عشق می‌ورزد، ملّت ایران نشان داد که طرف‌دار مقاومت است، طرف‌دار تسلیم نیست. آن کسانی که سعی میکنند چیز دیگری را از ملّت بزرگ ما به مردم و به افکار بیگانگان یا افکار عمومیِ داخل نشان بدهند، با صدق و صفا با مردم رفتار نمیکنند؛ ملّت این است، ملّت طرف‌دار ایستادگی است، طرف‌دار مقاومت است، ملّت طرف‌دار ایستادگی در مقابل زورگوی
 حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی مهم خود در سی‌امین روز رحلت حضرت امام خمینی رضوان‌الله‌تعالی‌علیه به تبیین «مقاومت و ایستادگی امام خمینی» پرداختند و در ذیل آن، هدف از مقاومت را، بازدارندگی عنوان کردند و فرمودند «عزیزان من! یک نکته این است که هدف مقاومت عبارت است از رسیدن به نقطه‌ی بازدارندگی. هم در اقتصاد، هم در مسائل سیاسی کشور، هم در مسائل اجتماعی، هم در مسائل نظامی باید به نقطه‌ای برسیم که این نقطه بازدارن
گوسفندان نژاد کردی در شهرهایی مانند کردستان، کرمانشاه و اذربایجان غربی پرورش داده میشوند و این گوسفندان از دسته دام هایی هستند که میتوانند در شرایط سخت کوهستانی زندگی کنند.
این دام در شهرهای دیگری مانند خراسان و شیروان هم وجود دارند که به آنها گوسفندان کردی نژاد دشتی گفته میشود.
قیمت گوسفند زنده نژاد کردی از بقیه  نژادها کمی بیشتر است و این مورد به این دلیل است که ایم گوسفندان دنبه و چربی خیلی کمی دارند و درصد گوشت خیلی بالاتری در مقایسه ب
مرگ بر آن مرگ که از عشق رهایم بکند عمر ابد دارم اگر دوست فدایم بکند مثل ستونی که فرو ریخته در غربت خاک دوری ات از هستی و از بود جدایم بکند ماهی قرمز دل صیاد به دریا انداخت ثروت من اوست و دانم که گدایم بکند ریشه ی بیرون زده از خاک منم سبز بمان من به تو نسبت ندهم آنچه خدایم بکند آه اثر از نوش لبت بر تن بی جانم نیست فکر بعید است که با بوسه دوایم بکند شب بشوم روز شود سینه شوم نیش شود دوست جفا را به تلافی وفایم بکند بهر خودت به سوی اقل
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سال پُرماجرایی را گذراندیم. در این سالی که گذشت، ملّت ایران به معنی واقعی خوش درخشید. دشمنان نقشه‌ها کشیده بودند، نقشه‌ها داشتند برای ملّت ایران. صلابت ملّت و بصیرت ملّت و همّت جوانان، نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد. در مقابلِ تحریمهای شدید و به قول خودشان بی‌سابقه‌ی آمریکا و اروپا، ملّت ایران، هم در عرصه‌ی سیاسی، هم در عرصه‌ی اقتصادی یک واکنش محکم و مقتدرانه‌ای از خود نشان داد.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای برا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
یکی از فرق های انقلاب اسلامی ایران و #تمدن_سیاه آمریکایی که رییس جمهورش معتقد است که ملت ایران تروریست اند.
مقام معظم رهبری:
ما حتّی با ملّت آمریکا هم - با اینکه دولت آمریکادولتِ مستکبر و دشمن، بدخواه و کینه‌ورز نسبت به ملّت ایران و نظام جمهوری اسلامی است - هیچ دشمنی نداریم؛ آنها هم مثل بقیّه‌ی ملّتهایند. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
فارس:سرلشکر سلامی: اظهارات آمریکایی‌ها برای کمک به ملت ایران دروغ و فریب است/ آماده کمک به ملت آمریکا هست
رهبر انقلاب:ملت طرفدار ایستادگی، مقاومت و نه گفتن به استکبار استمردم با حضور در مراسم نشان داد که طرفدار مقاومت استکسانی که سعی میکنند چیز دیگری از مردم ما به دنیا نشان دهند با صدق رفتار نمی کننداون چند نفری که به عکس سردار شهید عزیز ما اهانت میکنن، مردم ایرانند!؟ آمریکایی ها می گویند در کنار ملت ایران هستیم، دروغ می گویند، اگر هم می خواهند در کنار ملت باشند در واقع می خواهند خنجر خود را در بدن ملت فرو کنند
♦ دروغ از دیدگاه بهلول :
کسی که سخنانش نه راست است و نه دروغ ،*فیلسوف است*
کسی که راست و دروغ برای او یکی است، *چاپلوس است*
کسی که پول می گیرد تا دروغ بگوید، *دلال است*
کسی که دروغ می گوید تا پول بگیرد، *گدا است*
کسی که پول می گیرد تا راست و دروغ را تشخیص دهد، *قاضی است*
کسی که پول می گیرد تا راست را دروغ و دروغ را راست جلوه دهد، *وکیل است*
کسی که جز راست چیزی نمی گوید، *بچه است*
کسی که به خودش هم دروغ می گوید، *متکبر است*
کسی که دروغ خودش را باور می کند، *
هفدهم آذر ماه سالروز شهادت  شهید مدافع حرم محمد هادی نژاد (خوزستان، شهرستان آغاجاری) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم ایوب رحیم پور (خوزستان، شهرستان امیدیه) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم اکبر شیرعلی (خوزستان) (۱۳۹۴) شهید مدافع حرم علی اصحابی (سمنان ، شاهرود) ( ۱۳۹۴)
@modafeanharam77
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
ملّت ایران چهل سال است که مقاومت میکند. ما
در روز اوّل مثل یک نهال باریکی بودیم، آسیب‌پذیر بودیم؛ به برکت نام مبارک
پیامبر و به برکت هدایت امام بزرگوار، توانستیم ایستادگی کنیم؛ البتّه
شهید دادیم، سختی کشیدیم، امّا ایستادگی کردیم. امروز ملّت ایران و کشور
ایران یک درخت تناور است؛ امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی غلط میکنند که
ملّت ایران را تهدید کنند؛ تهدیدهای آنها، حرکات آنها، خباثتهای آنها تا
امروز شکست خورده است، از این پس هم شکست خواه
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
شهید خلیل تختی نژاد سومین فرزند خانواده محمد تختی نژاد 10 مرداد سال 72 در محله آیت الله غفاری بندرعباس(شهنازقدیم) به دنیا آمد و در محله کمربندی بزرگ شد تا به سن 24 سالگی رسید. 
شهید خلیل وقتی یکساله بود به دلیل شغل پدرش که نظامی نیروی انتظامی بود به همراه خانواده به کردستان می روند و تا سال 74 در این استان زندگی را سپری می کند. 
او تا پنجم دبستان را در مدرسه بلال درس خواند و مقطع راهنمایی را در محله سه راه برق در مدرسه امیرکبیر گذراند. دبیرستان تا پ
از دروغ گفتن باکی ندارد. به خیال خود، گمان می کند سود می برد. به هر کس که می رسد از زرنگی خود در بهره بردن از فرصت ها، سخن می گوید. بیچاره نمی داند که خداوند نور و سود را در گفتار و کردار راست و درست قرار داده و او مدت هاست گرفتار سنت الهی امهال شده.قیامت که فرا رسید، در دادگاه عدل الهی، هر آن چه با دروغ و حیله از دیگری ربوده را از وی باز پس گیرند.
"هر که برای برادر مؤمن چاهی بکند، سرنگون در آن افتد."
تفسیر جوامع الجامع ج 2 ص 322
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):یکی از خصوصیات امام مقاومت و ایستادگی است. آنچه امام را در هیئت یک مکتب و اندیشه و راه مطرح کرد، مقاومت است. امام در دروان مبارزه، محکم و بدون ذره ای عقب نشینی ایستاد. بعد از پیروزی انقلاب هم، امام باز اصل مقاومت و ایستادگی را از دست نداد. تهدید و تطمیع و فریب، مطلقاً در امام اثر نمیگذاشت. دشمن نمیتوانست دستگاه محاسباتی امام بزرگوار را که متکی بود به بینات دین مبین اسلام، دچار اختلال بکند.
بحمدالله ملّت ایران به معنای واقعی کلمه یک عزّت و عظمت
و اقتداری را از خود نشان داده. اینکه می‌بینید در خبرگزاری‌های خارجی از
زبان سیاستمدارها و دیپلمات‌ها و
مانند اینها این روزها زیاد تکرار میشود که ایران را با فشار و تحریم و
تهدید و مانند اینها نمیشود به زانو درآورد، این ناشی از قضایای یک ماه و
دو ماه و شش ماه اخیر که نیست، [بلکه] ناشی از چهل سال حرکت ملّت ایران
است. ملّت ایران از لاک توسری‌خوری و ذلّتی که به او تحمیل شده بود، خودش
را ب
ان الله یدافع
عن الذین امنوا
چه غم دارم
وقتی مدافع من
تو باشی.
خیالم تخت تخت است.
خیالم آسوده است.
خدایا اول ایمانی
بده،
اعتقادی و باوری
به لحظه لحظه
حضورت در کنارم
بده.
و بعد تو بشو
مدافعم.
وقتی تو مدافع
باشی.
خاطرم آسوده
است.
نظریه هاى نژادى با هدف نشان دادن برترى یک نژاد بر سایر نژادها مطرح شده است بر اساس این نظریات نژاد پرستان بر این باورند که خصوصیات ذاتى و ارثى، به لحاظ بیولوژیکى تعیین کننده رفتار انسان ها هستند. نظریه نژادپرستى تأکید بر این امر دارد که تبار انسان ها نشان دهنده هویت ملى- نژادى آنهاست.
ادامه مطلب

یکی از معروف ترین نژاد های گوسفندان در سراسر جهان، گوسفند نژاد شاروله است، زیستگاه اصلی این نژاد کشور فرانسته است اما در کشور های دیگر هم پرورش داده میشود. این دام نژاد گوشتی-شیری است.این گوسفندان تولید گوشت خیلی بالایی دارند و بیشتر در مراتع آزاد پرورش داده میشوند، جفت گیری این دام در فصل پاییز است.همچنین این گوسفند یکی از نژاد های دوقلوزا محسوب میشود، و بره های این دام سنگین و بدون چربی هستند. بره های این نژاد رشد بسیار سریعی دارند و از ن
جمعه
لحظهٔ شنیدن خبر
ساعت، نه و نیم صبح را نشان می‌داد. با چشم‌های خواب‌آلوده رفتم سراغ گوشی‌‌ام. سیم شارژر را جدا کردم، به اپن آشپزخانه تکیه دادم و وارد برنامهٔ اینستاگرام شدم. اولین عکسِ جلوی چشمانم، عکس سردار قاسم سلیمانی بود که فروتنانه ایستاده بود جلوی رهبر و نشان ذوالفقاری دریافت می‌کرد. لبخند زدم و رفتم سراغ متن پست. لبخندم مُرد. جمله‌ها را خواندم. جمله‌ها را نفهمیدم. دوباره خواندم. «پنتاگون اعلام کرد به‌ دستور رئیس‌ جمهور کشور
خرید و فروش گوسفند زنده یکی از راه های سرمایه گذاری است . گوسفندان را از نظر نژادی در دسته های مختلف قرار می دهند :
نژاد پشم ظریف ( مرینوس ) : سرزمین اصلی مرینوس‌ها کشور اسپانیا است . این نژادها توانایی زندگی در شرایط سخت را دارند . رنگ پشم آن ها سفید است .
نژاد رامبویه : سرزمین اصلی این نژادها فرانسه است . نمی توان از این نژاد به عنوان نژاد گوشتی یاد کرد .
نژاد دبویلت : این نژاد از تلاقی دو نژاد قبلی یعنی مرینوس و رامبویه به وجود آمده است و پرورش آن
یا مهربان ❤️سلام عزیزان❤️❤️این روزها حال دلتان چطور است ؟این روزها خیلی ها تراز امیدشان یک طرفی شده است .این روزها دروغ زیاد می شنویم .دروغ تلویزیونی ،دروغ تلگرامی اینستا گرامی ،دروغ های کوچه بازاری و..ذهن باید راست باشد تا دروغ در آن اثر نکند .اگر ذهن ما کاغذی و سبک باشد در گردباد دروغ به فنا می رود و حتی بدتر این که خودش اعتیاد پیدا می کند به شنیدن دروغ های بیشتر .گمشده همه ما یک کلمه است و آن" ایمان" است .در این فرصت مغتنم ماه رمضان به حبل
دیشب از علاقه ما به دروغ شنیدن گفتم ولی امشب اضافه می کنم که کار ما از علاقه گذشته است ما خود دروغیم . دروغ چیز جز ما نیست ما به دروغ قسم نمی خوریم بلکه ما قسم به دروغ هایمان می خوریم . دروغ های ما همه چیز ما هستند و ما اینرا نمی دانیم . ما هم بستر جسد متعفنی هستیم که بوی مردارش تا هزاران کیلومتر می رود و ما به دماغمان باور نداریم ما بر این اصرار داریم که بوی خوشی هست و به قضاوت استشمام خودمان باور نداریم .

ادامه مطلب
سلام علیکم؛ قبل از گذاشتن متن پیام مقام معظم رهبری می خواستم عرض کنم آیا منافقین در اطلاع رسانی نقشی داشتن؛ همیشه در این عالم علم اصل و عمل فرع است. این اطلاعات دقیق... یعنی یک احمق می داند که با ترامپ نمی شود حرف مذاکره زد اما این رئیس جمهور روحانی آنقدر سستی نشان داد که این جرئت را به دشمن داد. ما هم دوست داریم با لباس زرد به تن به انتظار انتقام باشیم. یا علی مددی
"بسم الله الرحمن الرحیم
ملّت عزیز ایران!سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. د
نژادهای گوسفندان ایرانی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :
- نژاد پوستی : این گونه از گوسفندان از نظر تولید پشم و پوستشان مورد توجه قرار می گیرند . پشم این گوسفندان در صنعت پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد .
- نژاد گوشتی : این نژاد از لحاظ تولید گوشت مورد توجه فرار گرفته اند . این گوسفندان به سرعت وزن گرفته و گوشت مرغوبی تولید می نمایند .
- نژاد پشمی : این نژاد لاغرتر و کشیده تر از نژاد گوشتی هستند و در سرتاسر بدنشان به صورت انبوه پشم قرار گرفته اس
ژوزف گوبلز، وزیر تبلیغات دولت نازی هیتلر می‌گوید: «دروغ هر قدر بزرگتر باشد، باور آن برای توده‌های مردم راحت‌تر است... دروغ را به حدی بزرگ بگویید که هیچ‌کس جرئت و فکر تکذیب آن را نکند.» او می‌گفت: «بعضی مواقع دروغ‌هایی می‌گفتم که خودم از آنها می‌ترسیدم.»

دروغ های بزرگ سیستماتیک .دروغ های بزرگ موروثی .دروغ های بزرگی که مبنای یک سرمایه گذاری پر سود به معنای واقعی آن شده اند .
چرا که ؟!من راضی او راضیگور پدر ناراضی !
بگذار دروغ های بزرگ شیرین
 سگ چاوچاو قهوه ای اموزش تربیت خصوصیات نژاد: چاو چاو یکی از قدیمی ترین نژادهای سگ است. این نژاد در مغولستان و شمال چین بوده است و به آرامی در جنوب با قبایل عشای مغولستان گسترش پیدا کردند. یکی از خصوصیات نژاد چاو چاو زبان آبی مشکی و پاهای عقبی صاف اوست که باعث خرامیده راه رفتنش می شود. ترسیم سگهایی شبیه چاو چاو در سفال و نقاشی های سلسله هان (۲۰۶ تا ۲۲ قبل از میلاد) دیده می شود. گفته می شود یک امپراتور چینی ۲۵۰۰ جفت نژاد چاو چاو را به عنوان شکارچی ن
امام علی(ع):
لا یجد عبد طعم الایمان حتی یترک الکذب هزله و جده
هیچ بنده ای طعم ایمان را نمی چشد، مگر این که دروغ را چه شوخی و چه جدی ترک کند.
اصول کافی، ج۴، باب الکذب، ح۱۱.
 یکی از کسب های حرام، کسب از طریق کذب و دروغ است. در گذشته اکتساب از راه کذب، کمتر وجود داشت. امّا در زمان ما این معنا وجود دارد. امروزه عده‌ای در دنیا از طریق دروغ گفتن نان می‌خورند! 
دروغ با راحت دروغ گفتن تفاوت دارد. در جامعه ای که براحتی افراد دروغ میگویند؛ تقوای اجتماعی جای

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، آن‌هایی که شهدای مدافع حرم را دنیا پرستانی در نظر می‌گیرند که برای گرفتن پول به سوریه می‌روند کجایند تا ببینند این شهدا پله‌های رسیدن به عرش را دوان دوان طی کرده‌اند و در مقامات و جایگاه کسی توان رسیدن به آن‌ها را ندارد.
سجاد مرادی شهید مدافع حرمی است که همچون خیلی از شهدای جنگ تحمیلی زمان شهادتش را می‌دانست و چه تفاوتی است بین شهدای مدافع حرم و جنگ تحمیلی در مقام و درجه اگر شهدای مدافع حرم به خاطر شرا
الف: اصل
رهبری دروغ می‌گوید، رییس جمهور دروغ می‌گوید، رییس قوه‌ی قضاییه دروغ می‌گوید، رییس قوه‌ی مقننه دروغ می‌گوید، صدا و سیما دروغ می‌گوید، وزرا دروغ می‌گویند، سازمان‌ها دروغ می‌گویند، همه دروغ می‌گویند... باشد قبول، همه دروغ می‌گویند.
گیرم تو موفق شدی رهبر و رییس جمهور و روسای قوای مختلف و وزرا و اصلا کل نظام را عوض کردی، خب حالا بگو بدانم به کدام دلیل عقل‌پسندانه‌ای باید باور کنم، قبول کنم تو که همه را دروغ‌گو می‌دانی و می‌خو
همانگونه که می دانید گوسفندان دارای نژادهای متفاوتی هستند که نژاد زل یکی از آن هاست .
این نژاد از گوسفندان در مناطق ساحلی دریای خزر و بخشی از دشت گرگان نگهداری و پرورش داده می شوند . گوسفندان زل دارای پشمی به رنگ شکری و نخدی هستند و در بعضی مواقع به رنگ حنایی دیده می شوند .
گوسفندان نژاد زل از گوسفندان گوشتی به شمار می آیند و با پرورش و نگهداری این گوسفندان گوشت مرغوب و با کیفیت بالا روانه بازار می شود .
این نژاد دارای دست و پاهای بلندی هستند و د
بسم الله الرّحمن الرّحیمالحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین.از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به پا خاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمان‌های انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌تر

کوشین بانتام

منشا پیدایش مرغ و خروس نژاد کوچین شانگهای چین می باشد و به نامهای مرغ شانگهای و مرغ کوشین نیز شهرت دارد. نژاد کوشین جثه سنگینی دارد، رشد سینه در این نژاد کم است و سینه کوتاه می باشد، در نواحی ساق پا واجد پرهای فرآوانی می باشد.
ادامه مطلب
بسم الله القاصم الجبارین

ملّت عزیز ایران!سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک
سلام علیکم؛ قبل از گذاشتن متن پیام مقام معظم رهبری می خواستم عرض کنم آیا منافقین در اطلاع رسانی نقشی داشتن؛ همیشه در این عالم علم اصل و عمل فرع است. این اطلاعات دقیق... یعنی یک احمق می داند که با ترامپ نمی شود حرف مذاکره زد اما این رئیس جمهور روحانی آنقدر سستی نشان داد که این جرئت را به دشمن داد. ما هم دوست داریم با لباس زرد به تن به انتظار انتقام باشیم. یا علی مددی
"بسم الله الرحمن الرحیم
ملّت عزیز ایران!سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. د
همانگونه که می دانید گوسفندان به دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شوند . یکی از این نژادها، نژاد افشاری است .
در این مقاله برخی از ویژگی های این گونه از گوسفندان را بیان می کنیم تا بیش تر با این نژاد آشنا شوید .
ویژگی های گوسفندان افشاری :
- گوش های بزرگ و افتاده دارند .
- میش ها و قوچ های این نژاد بدون شاخ هستند .
- رنگ این گونه از گوسفندان قهوه ای روشن یا قهوه ای تیره است .
- دنبه این گونه از گوسفندان به صورت سفره ای و پهن است .
- این نژاد جزء گوسفندان پش
یکی از شاگردانم عادت داشت دروغ بگوید. به او گفتم که شیوه نادرستی است و سبب میشود که دیگران نیز به او دروغ بگویند
گفت"مانعی ندارد..جون نمی توانم بدون دروغ سر کنم"
یک روز پای تلفن با مردی صحبت میکرد ک صمیمانه به او دلبسته بود. رو به من کرد وگفت:(حرفهایش را باور نمیکنم. می دانم که به من
دروغ می گوید.)) گفتم: خب، خودت هم دروغ میگویی. پس دیگری هم باید به تو دروغ بگوید. و مطمئنا این شخص همان کسی خواهد بود که
می خواهی از او راست بشنوی)) چندی نگذشت ک دیگر بار
هرچیزی از من شنیدی دروغ بود.
من یک دروغ گوی کثیف م
یک احمق ، احساساتی ِ بیشعور
البته ساده، دل داده و تنها
آدم ضعیف دروغ میگه، و سعی میکنه تا خودشو به روح قوی بچسبونه،  یا پیوند بده، برای همین هست که آدم ها معمولا دنبال ضعف های خودشون میرن تا نقاط کور زندگی شون را با ستاره های آبی ِ قوی ، روشن کنن.
سگ پیکینیز و خصوصیات رفتاری این نژاد : سگ پیکینیز و خصوصیات رفتاری این نژاد: نژاد سگ پیکینیز (Pekingese) جزو سگ های جمع و جور و کوچولو است که بدنی شبیه گلابی دارد. این سگ در گروه سگ عروسکی و سگ خانگی قرار می گیرد.قسمت جلویی پیکینیز نسبت به قسمت پشتی بدن آن بزرگتر و سنگین تر دیده می شود.
ادامه مطلب
امّا پیش از همه چیز، نخستین توصیه‌ی من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است. بدون این کلید اساسیِ همه‌ی قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت. آنچه میگویم یک امید صادق و متّکی به واقعیّتهای عینی است. این‌جانب همواره از امید کاذب و فریبنده‌ دوری جسته‌ام، امّا خود و همه را از نومیدی بی‌جا و ترس کاذب نیز برحذر داشته‌‌ام و برحذر میدارم. در طول این چهل سال -و اکنون مانند همیشه- سیاست تبلیغی و رسانه‌ای دشمن و فعّال‌ترین برنامه‌های آن، مأیوس‌سازی مر
قدم اول را دلاوران مدافع حرم برداشتند
انصاف نیست که پشتیبانی نکنیم 
از همین جا همین خیابان  همین کوچه
وعده ما امروز، روز جهانی قدس
هم صدا با هم 
به نیابت از 
شهدای مدافع حرم 
شهدای مدافع حریم
شهدای جبهه مقاومت 
و به یاد تمام شهدای وطنم
لبیک یا زینب (س)
مرگ بر اسرائیل
شهید محمد اینانلو
 @zakhmiyan_eshgh
نژاد گوسفندان سافولک  ( Suffolk ) از نژاد گوسفندانی با میزان پشم متوسط ، صورت های سیاه و پشمی تیره و بدون شاخ هستند که در دسته نژادهای گوسفندی پرطرفدار در جهان محسوب می شوند .
گوسفندان سافولک از جفت گیری نژاد سوت داون با نژاد نورفولک طی سالهای ۱۸۰۰ تا ۱۸۵۰ به تکامل رسیدند و از استقامت زیادی در شرایط آب و هوایی متنوع برخوردار هستند .
از مهم ترین ویژگی های این گوسفندان می توان به توانایی وزن گیری بالا در طول دوره پرواربندی ، تولید گوشت با کیفیت ، تو
در این مطلب به گوسفند نژاد افشاری خواهیم پرداخت و شما را با ویژگی های اصلی و همچنین خصوصیت های نژاد افشاری آشنا خواهیم کرد. همانطور که میدانید گوسفندان به انواع نژاد ها تقسیم بندی می شوند، یکی از این نژادها  گوسفند نژاد افشاری است که پرورش آنها بسیار به صرفه تر از سایر نژاد ها محسوب می شود در کنار با صرفه بودن پرورش و نگهداری اینگونه گوسفندان از خصوصیات مانند بهره برداری بهتر از نظر گوشتی و همچنین از پشم و پوست مرغوبتری برخوردار است. بناب
امّا پیش از همه چیز، نخستین توصیه‌ی من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است. بدون این کلید اساسیِ همه‌ی قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت. آنچه میگویم یک امید صادق و متّکی به واقعیّتهای عینی است. این‌جانب همواره از امید کاذب و فریبنده‌ دوری جسته‌ام، امّا خود و همه را از نومیدی بی‌جا و ترس کاذب نیز برحذر داشته‌‌ام و برحذر میدارم. در طول این چهل سال -و اکنون مانند همیشه- سیاست تبلیغی و رسانه‌ای دشمن و فعّال‌ترین برنامه‌های آن، مأیوس‌سازی مر
من چون دست چپم پلاتین دارد بخیه های درشتی هم خورده، از طرف دیگر هیکل درشتی هم دارم همین برایم داستانی شده ، خیلی جاها فکر می کنند که من خلافکارم. اما واقعا ما باید یاد بگیریم که از روی ظاهر آدم ها قضاوت نکنیم.من یک بار برای اینکه نشان بدهم نباید از روی ظاهر قضاوت بکنیم در یک مراسمی که دعوت بودم یک تیشرت قرمز پوشیدم با شلوار جین و کفش کالج. بعد وقتی می خواستند من را برای سخنرانی صدا بزنند تا گفتند جانباز مدافع حرم حمید شیرمحمدی و من از روی صندلی
مشاهیر تبریز | لطفی نژاد

هادی لطفی نژاد جزو چهره های برجسته در حوزه مباحث ایزولاسیون و آب بندی و ساخت انواع رزین ها و رنگ های تخصصی میباشد . ارائه فرمول های بسیار خاص و منحصر به فرد که منجر به تولید انواع رنگ های تخصصی گردیده است و چندین نوبت در کنفرانس های خارجی مورد تشویق و تمجید قرار گرفته از جمله فعالیت های این چهره مشاهیر تبریز میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آقای هادی لطفی نژاد با وبلاگ تخصصی ایشان همراه باشید .

مشاهیر تبریز |||
اگر قصد خرید گوسفند زنده در تهران و پرورش گوسفند را دارید لازم است که با انواع نژاد های گوسفندان آشنایی داشته باشید تا با انتخاب بهترین نژاد گوسفند که بیشترین سود دهی را داشته باشد بتوانید به کسب و کارتان رونق دهید.
برای انتخاب نژاد گوسفند مناسب در ابتدا لازم است که با انواع آنها آشنایی داشته باشید. در مقاله نژادهای گوسفند انواع آنها شامل گوسفندان نژاد پشمی، گوشتی و شیری را معرفی کردیم.
 محبوب ترین نژاد گوسفندان در ایران، نژادهای گوشتی هست
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

فهرست مطالب:
مطلب اول     مطلب دوم (اصلی)     مطلب سوم

مطلب اول
برخی کلید واژه ها (بیانات امام خامنه ای)

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۲۲۸ | بی ‌بدیل
 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریا
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة
غدیر؛ نصب جانشین و توجه به مسأله امامت

1.76 مگابایت
دریافت فایل فلش -  دریافت کد

فهرست مطالب:
مطلب اول     مطلب دوم (اصلی)     مطلب سوم

مطلب اول
برخی کلید واژه ها (بیانات امام خامنه ای)

صوت و ویدئو

خط حزب‌الله ۲۲۸ | بی ‌بدیل
 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.
دریا

بسم الله الرحمن الرحیم
ملّت عزیز ایران!سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و
آنطوری که به بنده گزارش کردند و با آنچه خودمان مشاهده کردیم در تلویزیون یا بیرون از تلویزیون، نشان میداد که امسال جلسات محرم بحمدالله خیلی پُررونق بود/ با این همه تبلیغاتی که دارد علیه مقدّسات انجام میگیرد، میبینید که وقتی محرّم فرا میرسد، امواج عظیم مردمی به سمت خیمه حسین بن علی (ع) حرکت میکنند؛ جوانها، همانهایی که آماج حملات دشمنند هم بیشترند. این نشان دهنده این است که ملّت ما در زیر خیمه حسین بن علی (ع) یک راهی را دارد ادامه میدهد.
سگ پاگ و بیماریهای رایج در این نژاد:  سگ های پاگ اصولا سالمند ولی برخی از بیماری ها که در ادامه به آن ها اشاره می شود.در این نژاد شیوع دارد، پس جهت مراقبت بهتر از این گونه بهتر است قبل از خرید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.
ادامه مطلب
همیشه اولین دروغ خطر به وجود آمدن دروغ دوم، سوم... بیستم... و صدم را هم دارد. 
من همیشه از افتادن در دام این دور باطل وحشت داشته ام. فرآیندی که بسیار مخرب و دردسر آفرین است و در آن اولین قربانی خود شخص است. شخصی که می داند دارد دروغ می گوید فردی است که به امید خوش آمد طرف مقابل جامی از زهر را ذره ذره می‌نوشد و در ظاهر تصویری مطلوب از خود نشان می دهد ولی در باطن بین مرگ و زندگی دست و پا می زند. فردی که شاهد آسیب دیدن و فروریختن حفاظ شیشه ای اطراف خودش
مشاهیر تبریز | لطفی نژاد
هادی لطفی نژاد جزو چهره های برجسته در حوزه مباحث ایزولاسیون و آب بندی و ساخت انواع رزین ها و رنگ های تخصصی میباشد . ارائه فرمول های بسیار خاص و منحصر به فرد که منجر به تولید انواع رنگ های تخصصی گردیده است و چندین نوبت در کنفرانس های خارجی مورد تشویق و تمجید قرار گرفته از جمله فعالیت های این چهره مشاهیر تبریز میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آقای هادی لطفی نژاد با وبلاگ تخصصی ایشان همراه باشید .
مشاهیر تبریز ||| ه
گوسفندکاریدال یکی از پرجمعیت ترین نژادهای گوسفندان در جهان است که پس از گوسفند نژاد مرنوس بیشترین جمعیت را در جهان دارد. این گوسفند از نژاد های آمیخته یا اصلاح نژاد شده است. که تولید و اصلاح نژادی آن در قرن نوزده در املاک کاریدال در نیوزیلند شروع شد.
خرید گوسفند زنده در شهر ری و تهران در مجموعه دامداری عبدالعظیم انجام میشود، تنها با یک تماس میتوانید گوسفند را درب منزل با باسکول و قصاب رایگان تحویل بگیرید. برای سفارش با شماره تماس های موجود
داستان "پینوکیو" دروغ از آب درآمد! پژوهشگران اسپانیایی دریافتند که دروغ گفتن سبب کاهش دمای نوک بینی و کوچک شدن آن می‌شود.
دروغ گفتن بینی را کوچک می‌کند.
به گزارش دیلی‌میل، داستان "پینوکیو" یکی از داستان‌هایی است که همه ما راجع به آن شنیده‌ایم. در این قصه زمانی‌که پینوکیو دروغ می‌گفت، بینی آن رشد می‌کرد.
ولی در دنیای واقعی عکس این ماجرا صحت دارد.
محققان نشان دادند، زمانی‌که فردی دروغ می‌گوید، بینی وی به علت کاهش درجه کوچک می‌شود.
این محق
نتایج روز اول مسابقات زیر 17 سال مرحله نهایی به میزبانی مقاومت تهران راهیان عاشورا نشان داد که یک تیم لیگ برتری هست .بازیکنان حاج‌محمد حسین پناهی در تهران مقابل میزبان این دوره از مسابقات مقاومت تهران دست به کار بزرگی زدند و مقاومت مدعی را متوقف کردند .امیر پناهی مربی ارزنده این تیم نشان داد که یک مربی آینده دار هست و با تولیدات خود راهیان عاشورا که از مدرسه فوتبال این مجموعه به اینجا رسیده در میان بزرگان ایران حرفی برای گفتن دارند .مقاومت ت
برای یک ملّت بدترین حادثه این است که اعتمادبه‌نفس‌اش را از دست بدهد، امیدش به آینده را از دست بدهد.
امروز بیشترین نقشه‌ی دشمنان، متّوجه این است که ملّت ایران این اعتماد به نفسی را که دارد از دست بدهد.    ... هزاران توپخانه -توپخانه‌ی دروغ‌پردازی، توپخانه‌ی بزرگ‌نمایی مشکلات- به سمت این ملّت از راه‌هایی که امروز وجود دارد و دیروز وجود نداشت، مشغول شلّیکند. ما در مورد فضای مجازی این را میگوییم ؛ میگوییم مواظب شلّیک توپخانه‌ی دشمن باشید د
بسم الله الرحمن الرحیم
ملّت عزیز ایران!سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبری
۲۷۳۵ - «مریم معمارصادقی» ضدانقلاب بهائی که پیشتر به دریافت بارها پول از دولت آمریکا برای سیاه‌نمایی علیه حکومت ایران در فضای مجازی اعتراف کرده بود، با اذعان به امضای جمعی از عناصر ضدانقلاب با هدف مخالفت با لغو تحریم‌های دارویی علیه مردم ایران، خطاب به مقامات آمریکایی گفت: “همه کارهای این حکومت دروغ است ... حتی از بدبختی مردم استفاده میکند که از دنیا گدایی بکند تا با پولی که گیرش بیاد بازم مردم ایران رو سرکوب کند و مردم کشورهای دیگر را بکشد
اگر به همسر یا خواستگار خود شک کرده اید که در مورد موضوعی به شما دروغ می گوید و قصد دارید بفهمید آیا واقعا دروغ می گوید یا نه این مقاله را دنبال کنید . در این مقاله روش های تشخیص راست یا دروغ بودن گفته های افراد را می آموزید .

ادامه مطلب
دانلود آهنگ ریمیکس مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی
اهنگ دروغ دوست داشتنی با گیتار
دانلود آهنگ همیشه دروغ میگفتی واسه من میمیری از پاشایی

متن آهنگ دروغ دوست داشتنی

آکورد دروغ دوست داشتنی
کد آهنگ پیشواز مرتضی پاشایی دروغ دوست داشتنی همراه اول
تو که از اولش جای من یکی دیگه
تو که از اولشم جای من یکی دیگ توی قلبت بود
این خاک نه مسلمان میخواهد نه دین ستیز.نه مذهبی میخواهد و نه خداناباور.نه شیعه میخواد و نه سنّی.نه فمنیست میخواد و نه روشن فکر. ما می توانیم برای خود و فقط برای خود این ها را باشیم .این مملکت فقط وطن پرست و ملی گرا میخواهد.نه مدافع حرم بلکه مدافع وطن.نه مغز فراری که ریشه در خاک.این مملکت فردوسی و شاملو میخواهد .فرخزاد میخواهد.آریو برزن .فرح پهلوی .شاپور و کاوه و رستم و چوبین.سورنا و بابک خرم دین.این خاک دلال بهشت نمیخواهد ، اندیشمند میخواهد.علوی ن
۸ علتی که دیگران به شما دروغ می‌گویند.

اسم دروغ آدم را یاد کارتون پینوکیو میندازه. عروسک چوبی که موقع دروغ گفتن، بینیش غیرطبیعی بزرگ میشه. اما پینوکیو چه وقتهایی دروغ میگفت؟؟ وقتهایی که دنبال جلب محبت کسی بود. تو دنیای واقعی هم افراد به دلایل مختلف دروغ میگن. گاهی برای محافظت از خود، نزدیکان و دارایی‌های خود دروغ می‌گویند. گاهی مثل پینوکیو برای جلب محبت و توجه دیگران دروغ میگن. گاهی از روی ترس و گاهی به خاطر حفظ غرور.

دلیل دروغ گفتن هر چی
یه هفتس که ازم خواستن یه گزارشی بزنم، اجرا با عکس متفاوت بود.منم مستقیم رفتم سراغ مدیر و گفتم: برای من زدن این گزارش 5دقیقه ست خودتون میدونید،اما عکس ها با جلسه مطابق نیست و از عکس های سال قبل میخوان استفاده کنن،من دروغ ثبت نمیکنم. 
مدیر هم گفت: نه دروغ نیست فقط وقت نکردیم عکس بگیریم.
منتهی دو روز بعد دیدم یکم مشکوکِ ومن یه هفته به تاخیر انداختم.امروز روز آخر ارسال گزارش بود،منم هنوز ارسال نکرده بودم.باز هم از عوامل اومدن گفتن ما سالهای قبل هم
   از من پرسید تا به حال به او دروغ گفته‌م؟ دروغ گفته بودم. انکار نکردم. گفتم که دروغ گفته‌م. پیش خودش گفت که مسلما دروغ گفته‌ای. چیزی نداشتم که بگویم. آخرین دروغی را که به او گفته بودم به یاد آوردم.
   به او گفته‌بودم می‌توانیم هر وقت که خواستیم با کس دیگری بخوابیم، به هم بگوییم و اجازه بگیریم و این کار را بکنیم. اگر که این ارتباط فقط منتهی به رابطه جنسی باشد، از نظر من عیبی ندارد. از نظر او عیب داشت. از من پرسید کسی هست که بخواهم چنین کاری با
دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد

دانلود فایل

دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد :: دانلود کتابketabdownloadpdf1.blog.ir › دانلود-کتاب-مهندسی-محی...دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد - قطره https://www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-مهندسی-محیط-زیست-دکت... ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب مهندسی محیط ...
مهندسی محیط زیست ( تصفیه آب و فاضلاب ) - بانک کتاب ...yektabook.com › product › مهندسی-محیط-زیست-تصف...مهندسی محیط زیست ( تصفیه آب و فاضلاب ) نویسنده: ه . س .
دنیا امروز متوجّه ملّت ایران است. ما باید بدانیم دشمنان زخم‌خورده_آنهایی که امیدوار بودند اسلام از دنیا محو بشود و علی‌رغم خواست آنان، اسلام روزبه‌روز در دنیا عالم‌گیرتر شده است_همچنان در کمینند تا ما یک لحظه غفلت کنیم؛ لذا غفلت برای ما حرام است. استکبار جهانی از ملّت ایران می‌ترسد؛ مثل همه‌ی بدکاران و راهزنانی که از انسان‌های شجاع و آگاه می‌ترسند.
┄┅═══✼✼═══┅┄
انقلاب اسلامی ایران، موفّق‌ترین تجربه‌ی اسلامی عصر جدید بود در ع
درباره روز دوغ.
روز دروغ یا Liar's Day ، در یکی از روز های زمستان است که در ان روز ، هم بیست و دوم است و هم بیست و سوم !!
در این روز، گفتن دروغ ، قابل قبول  است.
داستان روز دروغ چیست؟
اگر این سوال را دارید، به ادامه مطلب بروید.

​​​​​​
ادامه مطلب
قرقاول نژاد سبز
Green Pheasant
قرقاول نژاد سبز ( Green Pheasant ) با نام علمی (Phasianusversicolor) بومی کشور ژاپن است از این رو به آن قرقاول سبز ژاپنی نیز می گویند ، این قرقاول پرنده ملی کشور ژاپن محسوب می شود. این نژاد از ماکیان با نام قرقاول سبز کانادایی نیز شهرت دارند.
قرقاول نژاد طلایی زرد- لیمویی
Yellow Golden
قرقاول نژاد طلایی زرد (Yellow Golden) سویه تعقیر ژنتیکی یافته و جهش یافته از نژاد قرقاول طلایی چینی(بلژیکی) می باشد. این ماکیان را قرقاول لیمویی یا قرقاول لیمویی جنوب
عجب دنیای بدی شده امروز به راحتی آب خوردن دروغ تحویل هم میدیم ودروغ پاشی میکنیم انگار راست . توی زندگی روز مره خیلی راحت دروغ میگیم
انگار نه انگار که دروغ از بزرگترین گناهان کبیرست حتی گناهش از قتل و زنا هم بالاتره .
یه جوری غرق دروغ گویی میشیم که خودمونم باورمون میشه دروغمون رو .به راحتی به دوستانمون عزیزترین کسانمون دروغ تحویل میدیم که به کجا برسیم ؟
به هیچ جا فقط میخوایم کار بدمون رو پشت این دروغ مخفی کنیم یا توجیه کنیم غافل از اینکه اولین
دیروز داشتم روزنامه میخواندم که چشمم افتاد به قسمت شگفتی ها. تیتر این بود:  "تولد پیرترین مرد جهان". جذاب بود با دقت خواندم .یک قسمت از متن مصاحبه با پیرمرد این بود.+ آقا شما چطوری 113 سال عمر کردید؟اصلا مگر می شود!
-  113 سال عمر کردم چون با هیچ کسی یکه به دو نکردم.
+ دروغ میگی! اصلا امکان نداره!
- آره، دروغ میگم.

گوسفند نژاد قره گل یکی از بهترین نژاد های گوسفند های ایرانی می باشد که در دسته ی پر بازده ترین و خاص ترین نژاد های گوسفندی قرار گرفته است، همین امر باعث شده که کسانی که قصد پرورش و ذبح گوسفند را دارند از این نژاد اتفاده می کنند.
گوسفند نژاد قره گل
گوسفند نژاد قره گل یکی از قدیمی ترین و بهترین نژاد های گوسفند می باشد که از گذشته های دور تا کنون مورد استفاده قرار می گیرد. این گوسفند در حال حاضر نیز زیست می کند و کماکانف دام داران به پرورش این نژاد
گوسفندان نژاد قشقایی به دلیل داشتن خصوصیات ذاتی برتر در دسته بهترین گوسفندان ایرانی قرار میگیرد. اصولا نام گذاری گوسفندان بنا به محل زندگی آنها صورت میگیرد و به همین شکل گوسفندان این نژاد هم با نام زیست بومشان شناخته میشوند. در ادامه این نوشته اطلاعات کاملی برای آشنایی با این نژاد در اختیارتان قرار خواهیم داد. برای خرید گوسفند زنده در تهران با ما تماس بگیرید 
گوسفند نژاد قشقایی یکی از اتنواع گوسفندانی است که برای مصارف گوناگون مورد استفا
کمال پرهون روانشناس و مشاور درباره دروغ گویی کودکان و علت آن اظهار کرد: دروغ گویی دربین کودکان خردسال نیز تا حدودی شایع است و کودکان معمولاً در سن پیش دبستانی، بین دو تا چهار سال، دروغ گفتن را شروع می‌کنند.
این روانشناس بیان کرد: دروغ گفتن در کودکان خردسال به ندرت باعث نگرانی می‌شود، در حقیقت دروغ گفتن برای کودکان خردسال چیزی غیر عادی نیست و شواهد پژوهشی نشان داده است که این رفتار‌ها در واقع یک نقطه عطف مهم تحولی نیز محسوب می‌شود.
او ادامه
آقا از نقشه دشمن برای جوانان و نوجوانان می‌گوید
به این نتیجه رسیده‌اند که با اراده‌ ملّی ملّت ایران نمی‌شود مبارزه کرد؛ اگر [ملّت ایران] اراده کردند، مانع‌تراشی و سنگ‌اندازی فایده‌ای نخواهد کرد. چه کار می‌کنند؟ به این نتیجه رسیده‌اند که بایستی کاری کنند که ملّت ایران اراده نکند، اراده‌اش ضعیف بشود؛ در فکر این هستند. امروز در دنیا میلیاردها پول دارد خرج می‌شود برای اینکه در اعتقادات سیاسی و دینی جوانان ما رخنه ایجاد کنند تا اراده‌ ح
به مناسبت عید غدیر خم، فقط به عشق علی علیه السلام انتشار ده پوستر برای فرزندانی از نسل علی علیه‌السلام که مدافع حرم شدند:

شهید مدافع حرم سید مجتبی حسینی

شهید مدافع حرم سید محمد (میلاد) مصطفوی

شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی

شهید مدافع حرم سید حسین میردوستی

شهید مدافع حرم سید محمدحسن حسینی (سیدحکیم)

شهید مدافع حرم سید عدیل حسینی (تیپ زینبیون)

شهید مدافع حرم سید جاسم نوری

شهید مدافع حرم سید سجاد روشنایی

شهید مدافع حرم سید حمید تق
کتاب تکنولوژی وطرح اختلاط بتن مستوفی نژاد

دانلودفایل

دانلود کتاب تکنولوژی و طرح اختلاط بتن دکتر مستوفی نژاد ...ucivil.ir › blog › دانلود-کتاب-تکنولوژی-و-طرح-اخ...Translate this pageدر این پست برای شما مخاطبان عزیز پرتال جامع مهندسی عمران کتاب تکنولوژی و طرح اختلاط بتن چاپ ششم تالیف دکتر مستوفی نژاد استاد دانشگاه صنعتی اصفهان را ...
تکنولوژی و طرح اختلاط بتن ویرایش دوم داود مستوفی نژاد ارکان ...arvin-bookstore.com › 11628-تکنولوژی-و-طرح-اخ...Translate this pageارسا
گوسفندان نژاد قشقایی به دلیل داشتن خصوصیات ذاتی برتر در دسته بهترین گوسفندان ایرانی قرار میگیرد. اصولا نام گذاری گوسفندان بنا به محل زندگی آنها صورت میگیرد و به همین شکل گوسفندان این نژاد هم با نام زیست بومشان شناخته میشوند. در ادامه این نوشته اطلاعات کاملی برای آشنایی با این نژاد در اختیارتان قرار خواهیم داد.
گوسفند نژاد قشقایی یکی از اتنواع گوسفندانی است که برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. بسیاری از افرادی که قصد نگهداری دا
سگ چاوچاو و خصوصیات رفتاری این نژاد: سگ چاوچاو یکی از نژادهای بسیار قدیمی از خانواده اشپیتز ها است. دلایل معروف بودن این نژاد زبان آبی، مشکی و پاهای عقبی صاف اوست. این نژاد 2000 سال قبل در چین پرورش یافته است. این نژاد سگ بخاطر حالت فیزیکی و جسمانی که دارد با نام های ” سگ چاوچاو پاندا ” و ” سگ چاوچاو خرسی ” معروف است.نژاد سگ چاو چاو بسیار محافظه کار و مستقل است که برخلاف ظاهر زیبا و بانمکی که دارد علاقه زیادی به بازی کردن و در آغوش گرفتن ندارد.

دروغ‌گویی کی از رایج‌ترین رذیلت‌های اخلاقی در جامعۀ ماست و بر ماست که دربارۀ علل رواج دروغ‌گویی در جامعه‌مان تحقیق کنیم.
 به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین علل دروغ‌گو بودنِ ما ایرانیان این است که به نام «مصلحت» هر گونه دروغی را توجیه می‌کنیم. 
شاید برخی از انسان‌ها صادقانه و خالصانه، به خاطر مصلحت‌هایی واقعی، در موارد بسیار نادری دروغ بگویند، اما بیشتر افراد، برای تأمین منافع خود، از «دروغ مصلحت‌آمیز» سوء استفاده می‌کنند؛ ازاین‌رو
نژاد سگ آکیتا و خصوصیات رفتاری این نژاد:  آکیتا بزرگترین عضو خانواده اشپیتز می باشد.آکیتا سگی است قدرتمند‏‏‌‏‏‏،‌ استوار، عضلانی با ظاهری مشخص و مجزا از سایر سگها. دارای عضلات کوتاه ،سر بزرگ و صاف و سینه عمیق است. طول بدن تقریباً بیشتر از ارتفاع و در قسمت ستون فقرات صاف می باشد. گوشها هم زاویه با گردن، کوچک و نوک تیز به سمت جلو قرار دارند.
ادامه مطلب

گوسفند نژاد زل یکی از بهترین نژاد گوشتی است که در ایران پرورش داده میشود، این دام در رنگ های متنوعی یافت میشود، میتوان گفت این نژاد تنها نژاد بی دنبه در ایران است و به جای دنبه یک دم کوچک دارد. این نژاد اکثرا در نواحی اطراف دریای خزر پرورش داده میشود، و بومی استان گلستان هستند ولی در استان های گیلان و مازندران هم این نژاد را پرورش میدهند.
گوسفند زل به دلیل نداشتن دنبه و  داشتن دست و پاهای کوتاه و قد کوتاه میتواند مسافت های طولانی و مرتفع را ب
﷽ مردی نزد پیامبر(ص) آمده و گفت:در پنهان به گناهانی چهارگانه مبتلا هستم؛
زنا، شرابخواری، سرقت و دروغ.
هر کدام را تو بگویی به خاطرت ترک می‌کنم.پیامبر (ص) فرمود: دروغ را ترک کن.مرد رفت و هنگامی که قصد زنا کرد با خود گفت:
اگر پیامبر (ص) از گناه من پرسید، باید انکار کنم
و این نقض عهد من است (یعنی دروغ گفته‌ام)
و اگر اقرار به گناه کنم، حدّ بر من جاری می شود.
دوباره نیّت دزدی کرد و همین اندیشه را نمود
و درباره کارهای دیگر نیز به همین نتیجه رسید.
به نزد پی
سگ سراب یک نژاد ایرانی به دلیل قدرت و فیزیک سالمی که دارد خیلی مشهور و محبوب می باشد.
مردم جهان این سگ را به نام ” ماستیف ایرانی ” ، ” شپرد ایرانی ” و ” سگ سرابی ” نیز می شناسند.
مردم ایران زمین مخصوصا قسمت های شمالی ، این نژاد را به عنوان یک سگ نگهبان در برابر خطرات احتمالی به کار می گرفتند. و در حال حاضر نیز تعداد زیادی از افراد ایرانی از سگهای سرابی به عنوان نگهبان خانه ، باغ ، ویلا ، کارگاه و گله هایشان استفاده می کنند.سگ سرابی جزو یکی

مرغ مرندی

مرغ و خروس نژاد مرندی جزء دسته مرغ‌های آسیایی و از بهترین و شناخته شده‌ترین نژاد مرغ بومی کشور ایران به شمار می‌رود. این نژاد توانسته خود را به خوبی با اقلیم سرد کوهستانی نواحی شمال غربی کشور، منطقه آذربایجان و به خصوص منطقه مرند وقف دهد، به طوری که حتی رنگ پوشش پرهای بدن که به رنگ سیاه است، خود نوعی انطباق با شرایط آب و هوایی سرد و سخت آن منطقه است، زیرا رنگ سیاه نسبتاً نور خورشید را بیشتر جذب و گرما را کمتر از دست می‌دهد.
ادام
واکنش یک عنصر مدار به تغیرات جریان الکتریکی یا ولتاژ است که در اثر ظرفیت خازنی یا القایی پدید می آید راکتانس مشابه مقاومت عمل میکند و در برابر تغیرات ولتاژ مقاومت می کند.
راکتانس بر دو نوع است؛
راکتانس سلفی:در راکتانس سلفی در زمان بالا رفتن فرکانس خط مقاومت زیادی از خود نشان میدهد و در فرکانس پایین مقاومت کمتری از خود نشان میدهد،در راکتانس سلفی با عبور جریان از سیم در اطراف سیم یک میدان مغناطیسی ایجاد میشود،در صورت برعکس شدن جریان این میدا
نژاد گوسفند رومانوف به خاطر ویژگی زایش های متوالی و پر تعداد از نژادهایی به شمار می رود که مورد استقبال گله داران سراسر دنیا قرار گرفته است. این نژاد خاص به خاطر ویژگی های فیزیکی که دارد و همچنین گوشتی بودنش استفاده های فراوانی برای پرورش دهندگان گوسفند داشته و همین عامل سبب شده تا صاحبان گله از قوچ رومانوف برای اصلاح گله های خود کمک بگیرند. در این مقاله قصد داریم نژاد گوسفند رومانوف را به شما معرفی کنیم و ویژگی های آن ها را بررسی نماییم.
خری
علی اومده میگه مامان میدونی من بزرگ بشم میخوام چیکاره بشم؟میگم: نه. دوست داری چه کاره بشی؟
میگه: من میخوام شهید بشم!
+ : خب شهید که شغل نیست.
- : مدافع حرم که شغل هست. میرم مدافع حرم میشم. ((((((((((((((((((((((((((:
جالبه واسم من همچین حرفایی باهاش نزدم نمیدونم اینا رو از کجا شنیده 
فقط میدونم که عاشقشونم ((((((((((:
- نژاد کلکو : این گونه گوسفندان دارای حجم پشم بالایی هستند . توانایی پیاده روی در این گونه گوسفندان به دلیل کشیده بودن قامتشان بالا است .
- نژاد لری بختیاری: اصالتا این نژاد به چهار محال و بختیاری بر می گردد. این گونه گوسفندان دارای سرها و گوش ها و دنبه های بسیار بزرگی هستند .
- نژاد زل ( آریایی ) : این گونه گوسفندان در سواحل دریای خزر و در شهر گرگان مشاهده می شوند . دارای سرهای کوچکی هستند و دارای شاخ های بزرگی هستند .
مجموعه گوسفند زنده از تمامی انو
وقتی خبر شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد همه جهان اسلام شروع کردند به فرستادن پیام تبریک وتسلیت .درمیان این همه بیانیه ها متن یک پیام حق سردار سلیمانی را ادا کرد.
سید حسن نصرالله عنوان سیدالشهدای محور مقاومت رابه سردار عزیز داد.
الحق والانصاف این عنوان تراز سردار است 
کربلایی تصور کنید که حضرت ابا عبدالله الحسین  دران نباشد به نظر شما ایا ان هفتاد ودو تن شهید کربلا معنا پیدا می کند؟! ایا ان فداکاری های حضرت ابالفضل،فداکاری های ز
وقتی خبر شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد همه جهان اسلام شروع کردند به فرستادن پیام تبریک وتسلیت .درمیان این همه بیانیه ها متن یک پیام حق سردار سلیمانی را ادا کرد.
سید حسن نصرالله عنوان سیدالشهدای محور مقاومت رابه سردار عزیز داد.
الحق والانصاف این عنوان تراز سردار است 
کربلایی تصور کنید که حضرت ابا عبدالله الحسین  دران نباشد به نظر شما ایا ان هفتاد ودو تن شهید کربلا معنا پیدا می کند؟! ایا ان فداکاری های حضرت ابالفضل،فداکاری های ز
دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsپورتال-دانشکده فنی و مهندسی و فرزندا-گروه عمران/دریافت فایل ...www.pnu.ac.ir › Portal › دریافت-فایل-مربوط-به-کتاب...Translate this pageقابل توجه دانشجویان محترم رشته مهندسی محیط زیست مقطع کارشناسی ارشد و رشته ... فایل مربوط به کتاب مهندسی محیط زیست، ترجمه دکتر محمد علی کی نژاد و دکتر ...دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد - میهن ویدئوhttps://mihanvideo.com › دانلود_کتاب_مهندسی_محیط_ز...T
حضور مجدد #احمدی‌نژاد در مازندران:100:با
توجه به شنیده ها از حوزه انتخابیه بابل آقای هاشمی به عنوان مسئول ستاد
مرکزی دکتر کریمی و معاون سابق استانداری در زمان دولت احمدی‌نژاد ،در حال
رایزنی و پیگیری جهت حضور محمود احمدی‌نژاد در ستاد آقای کریمی در هفته ای
آینده می باشد.پ ن :احتمالا ایشان دیدارهای در قائمشهر،نکا،تنکابن خواهد داشت
سگ بولداگ معرفی کامل این نژاد: سگ بولداگ معرفی کامل این نژاد: سگ بول داگ را از همان ابتدا برای 2 هدف اصلی پرورش دادند: هدف اول، گله‌داری بود و هدف دوم و
مهم‌تر، گاز گرفتن پوزه گاو بود! (احتمالا از شنیدن این واقعیت تعجب کرده‌اید و سوالاتی در ذهن شما شکل گرفته که البته در قسمت تاریخچه سگ بولداگ بطور کامل این مسابقات
(مراسم) و اهداف برگذاری آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم).
ادامه مطلب
چهره سگ مالتیز عروسکی با چشم‌های درشت و تیره و بینی مشکی شکلاتیش همون چیزیه که می‌تونه دل بی‌احساس‌ترین آدم‌ها رو هم نرم کنه!
این نژاد یک سگ عروسکی ظریفه و در سال‌های اخیر نژاد بسیار محبوبی بین ایرانی‌ها بوده. دلیل محبوبیت این نژاد، ظاهر زیبا و پوشش موی سفید براق و اشرافی اونه.
یکی از جالترین ویژگی سگ مالتیز عروسکی اینه که می‌تونین موهای صاف و بلند اون‌ها رو به شکل‌های مختلف و جذاب اصلاح کنین تا ظاهر متفاوت و منحصربفردی داشته‌باشن.
با
دروغ گفتن در زنان و چه در مردان، خصوصیتی است که تفاوتی در جنسیت ندارد و هرشخصی حداقل چندبار در زندگی خود این کار را انجام داده است. اما زنان گاه به دلیل برخی نگرانی‌ها و برای مقابله و فرار از آن‌‌ها، اولین راهی که به ذهنشان می‌رسد دروغ گفتن است. دروغگویی به دلایل کوچک و بزرگی می تواند از طرف زنان انجام شود. در هر حال این دروغ‌ها آسیب‌هایی را به‌ آن‌ها وارد خواهد کرد که منجر به پیچیده شدن مسائل نیز می شود. رویدادهایی که ممکن بود درصورت بیا
این سگ کوچکترین سگ پشمالو با ارتفاع حداکثر ۳۰سانتی متر و وزن ۳کیلو گرم در بالغی .این نژاد بسیار مناسب جهت نگهداری در خانه و اپارتمان میباشد .برای فعالیت نیاز به فضای کوچک داشته ، سر و صدای این نژاد نسبت به نژادهای دیگر کمتر بوده .طبق تست های هوش متعددی که از این نژاد سگ شده بین گروه باهوشترین سگ ها قرار گرفته .
خرید سگ پامرانین
فروش سگ پامرانین
این نژاد کوچک در قرن هجدهم توسط صاحبان سلطنتی شان محبوب شدند.ملکه ویکتوریا یک پامرانین(سگ عروسکی) و
مقاومت یا رزیستور نام یکی از قطعات الکترونیکی دوپایه و کنش‌پذیر (مصرف‌کنندهٔ انرژی) است که به عنوان یکی از اجزای منفرد مدارهای الکترونیکی مقاومت الکتریکی مورد نیاز را ایجاد و اعمال می‌کند. در این مدارها از مقاومتبرای کم کردن جریان، تنظیم سطح سیگنال‌ها، تقسیم ولتاژ، یا موارد بسیار دیگری استفاده می‌شود. هنگامی که جریان الکتریکی از یک مقاومت عبور می‌کند اختلاف ولتاژی بر اساس قانون اهم بین پایه‌های آن ایجاد می‌شود. شدت جریانی 
این نژاد یکی از بهترین نژادها است . افراد زیادی به پرورش این گوسفند مشغول هستند .نام این نژاد از نام یک روستایی گرفته شده است . امروزه از تمامی فرآوره های حاصل از این گوسفند استفاده می شود بنابراین آن را در دسته گوسفندان پشمی ، شیری و گوشتی قرار می دهند .این گوسفندان دارایی جثه ای متوسط هستند . گوش این گوسفندان بلند است و همیشه رو به پایین قرار دارد . از دیگر ویژگی های این گوسفندان می توان به دنبه بزرگ پر از چربی آن ها اشاره نمود .قوچ های این نژاد
مشاهیر تبریز _ هادی لطفی نژاد هادی لطفی نژاد را میتوان جزو معدود افرادی دانست که با تکیه بر دانش بومی و نیاز سنجی بازار مصرف اقدام به تولید انواع متریال های آب بندی استخر و رنگ استخری نمود . تولید این نوع مواد آب بندی و چسب آب بندی استخر و تعمیم بهبود روش های آب بندی سازه های هیدرولیکی در شرایط بحران آب حاکم بر کشور نقطه تاریکی بود که هادی لطفی نژاد توانست به مساعدت مصرف کنندگان مشرف شود . ساخت انواع مواد پلیمری و رنگ های ضد آب و آب بندهای دو جز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها